BİLGE ZARTUS PARTUS

 

 

 

–   Peki Zartus Partus.İzleyicilerimizden bir  mail aldık .Ve az önce anlattıklarınızdan bir şey anlamadığını ve açıklamanızı daha açık bir şekilde izah etmenizi rica ediyorlar.

-Anlatayım.Bunun daha kolay anlaşılabilir olması için yanımda kod adı Ayşe Teyze olan bi kadının karaladığı boktan bir mektupla onun için çıkardığım zartus partus zart haritasını getirdim.Şimdi daha iyi anlar anasının elini öptüklerim.

Gerizekalılar için yani kısa süreli zart bölgesini aktive edemeyip de dil kullanmak sureti ile çıkarttığımız fonemleri morfolojik aşamaya geçirme  evresinde morfem farkındalık düzeyi düşük olduğundan morfemlerin toplamı morfolojinin aşk yaşadığı bölgedir ki gramer evinde türedikten sonra semantik düzlemde yaratması gereken etkiyi gösterememesi bakımından mütevellit ,duyusal istikrar seviyesi müptezel seviyede dağınık ve kısa süreli flaşh belleği iflas halinde olanlar için kodlayıp depoladığımız ve istikrar sağladığımız informasyonu tekrar kısa vadeli flaşf belleğe geri getireceğim. Bu sefer kortekslerinde moronik faaliyetler gösterdiğini tespit ettiğim zartfanlarıma kısa süreli flash bellek almalarını ve içine iyi kodlayıp hafsala zangırdaması  durumuna alet olmamalarını şeettiriyorum.

Uterusun yansımasının temsili dezonformasyon  paloistosen evresinde geçirdiği milyon ışık hızının toplamının ikiye bölünmesi sonucu olarak zartiyus partiyus gezegeninin sekizinci boyut sandığımız boyutta döllendiğini sanmamız sonucunda ışınlanmanın getirdiği morgazım etkisinin de hesap sandığımız hesaba katılmasıyla ortaya çıkan hörptus kartus canlısının ,çevrektus faciyus efektisiyle nörosal zartiyetlerde evolasyon şeyettiremeyişus bakımından yardım babında ve niyetinde anasına avradına sövdüriyus…

Bunu pekiştirelim :

 

Kod adı Ayşe teyzenin zart haritası olduğu için bu noktada kod adı Ayşe teyzenin zart sırlarının ortaya çıkmaması bakımından  keyif dönemlerinin eksikliklerinin ve kod adı Ayşe teyzenin bilinçaltında ne kadar çok kozmik çöplük taşıdığını anlatmayacağım.Haritada kabaca bir kozmik ışınlanmanın değişik renkli evrelerinde 1. ev mavi ışındır ve altmavi ve üst mavidir 2. ev sarı ışındır 3. ev mor ışındır 4. ev zor ışındır.bunların tümüne birden zart-part ışınları diyoruz.1. evde görülen büyük bir altüst çaprazlamanın sonucunda negatif ışınlamalarla bütün tüm evler renksiz ve soluktur.Yetersiz yemleme sonucunda mavi ışık bölgesi İşte bu noktada ananus avradınus diyorus.

– Hmmm çok etkileyici zartus partus.Peki elbette kod adı Ayşe teyzenin özeline girmek istemeyiz ama zartus alanının üst kısmında bir nokta var o noktanın hiç olmaz ise bir yorumunu alabilir miyiz sizden izleyicilerimiz de eminim ki merak etmişlerdir.

 

– O nokta alanı.Belirsizlikleri,gezegenler arası foton farkının çekirdek döllendiği alanı ifade ediyor.Bu arada gözünüzü şaşı yapınca kaç görüyorsunuz.İşte bu nokta çok önemlidir.Neden virgül değil de nokta değil mi..İşte burada dört ışınlı tepegöz mü iki gözlü nokta nın ta..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir